Mapa wczasy Mapa Lastminute

Hotele w miastach

Infolinia
Kontakt:
Info@jedziemy.pl
godz. 8.30-17.30 pon.-pt.
rezerwacja@jedziemy.pl
Akceptujemy:
Płatności

Newsletter

By otrzymać informacje o najnowszych ofertach hoteli w Polsce i na świecie, wpisz swój email poniżej:

1. Użytkownik końcowy za pośrednictwem stron transakcyjnych dokonuje rezerwacji biletu autokarowego na wybrane przez siebie połączenie.

2. Warunkiem dokonania rezerwacji jest prawidłowe wypełnienie przez Użytkownika końcowego kwestionariusza osobowego, a także akceptacja Umownych warunków przewozu oraz niniejszego regulaminu. Zakup biletu autokarowego następuje po naciśnięciu klawisza "KUP BILET" znajdujścego się na stronie transakcyjnej, a następnie zapłaceniu pełnej kwoty biletu poprzez jeden z oferowanych systemów płatności: "eCard", "mTransfer", "MultiTransfer", "Płacę z Inteligo".

3. Użytkownik końcowy ma 15 minut na skuteczne przeprowadzenie transakcji. W przypadku przekroczenia tego limitu czasowego rezerwacja zostanie usunięta automatycznie.

4. Płatności kartą są obsługiwane przez serwer eCard S.A., który zapewnia bezpieczną realizację transakcji. W momencie zakupu karta płatnicza o numerach podanych przez Użytkownika końcowego zostaje obciążona kwotą stanowiącą równowartość należności za bilet autokarowy. W przypadku braku możliwości zablokowania należności na karcie płatniczej rezerwacja nie zostaje potwierdzona.

5. Aby dokonać płatności poprzez "mTransfer", "MultiTransfer", lub "Płacę z Inteligo", należy posiadać konto odpowiednio w mBanku, MultiBanku lub Inteligo, a także kwotą stanowiącą równowartość należności za bilet autokarowy. Rachunek zostaje obciążone natychmiast po dokonaniu zakupu biletu.

6.Osoba płacąca za bilety autokarowe nie musi być pasażerem.

7. W przypadku, gdy waluta rozliczeniowa karty płatniczej nie jest walutą polską, wskutek przeliczenia i różnic kursowych między bankami kwota pobrana może nieznacznie różnić się od ceny biletu. Wszystkie transakcje z powyższymi systemami płatności są rozliczane przez firmę Voyager.com Sp. z o.o. obsługującą serwis "bilet on-line"

8. Po spełnieniu warunków określonych w pkt. 2 i 3 Użytkownik końcowy drukuje z przeglądarki internetowej bilet na białej kartce A4.

Dokonanie zakupu biletu autokarowego za pośrednictwem serwisu "bilet on- line" jest jednoznaczne z akceptacją Umownych warunków przewozu, w tym warunków określających i opisujących szczegółowo cenę biletu oraz opłaty manipulacyjne pobierane w przypadku dokonywania zmian terminu przejazdu, rezygnacji z podróży i zwrotu biletu.

Przy zwrocie biletu zakupionego elektronicznie występuje dodatkowa opłata manipulacyjna w wys.5.5% brutto wartości biletu, o którą będzie pomniejszona kwota zwrotu dla klienta wynikająca z umownych warunków przewozu, powstała w wyniku użytkowania stron transakcyjnych.

Warunkiem dokonania zwrotu należności za bilet przez właściciela serwisu specjalnego na konto, z którego została dokonana sprzedaż, jest otrzymanie przez właściciela serwisu specjalnego oryginału biletu pasażera w terminie określonym w Warunkach Przewozu Przewoźnika, jeżeli taki bilet był wcześniej przekazany pasażerowi.
Bilety autokarowe