Mapa wczasy Mapa Lastminute

Hotele w miastach

Infolinia
Kontakt:
Info@jedziemy.pl
godz. 8.30-17.30 pon.-pt.
rezerwacja@jedziemy.pl
Akceptujemy:
Płatności

Newsletter

By otrzymać informacje o najnowszych ofertach hoteli w Polsce i na świecie, wpisz swój email poniżej:

O NAS

Serwis www.jedziemy.pl jest częścią grupy portali tematycznych, do których należą również www.lecimy.pl, www.spimy.pl oraz www.plyniemy.pl, a ich właścicielem jest spółka Wakacje.pl, najpopularniejszy portal turystyczny w polskim internecie.

Z pomocą serwisu www.jedziemy.pl mogą Państwo w łatwy, wygodny oraz bezpieczny sposób dokonać rezerwacji biletu autobusowego, lub samochodu oraz ułożyć optymalny plan Państwa podróży. W serwisie przedstawiamy setki atrakacyjnych połączeń oraz wiele stale aktualizowanych promocji.

Serwis jedziemy.pl to:
- możliwość wygodnej rezerwacji on line 24h/dobę: rezerwacja@jedziemy.pl
- finalizacja zakupu bez wychodzenia z domu dzięki płatnościom kartą kredytową lub przelewem on line
- dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych korzystając ze jedziemy.pl mają Państwo pewność, że decydują się na najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny za wybrany rejs.

Dodatkowo:
Korzystając z jednego z trzech dodatkowych serwisów mogą Państwo w wygodny sposób zaplanować całą podróż, nie tylko zarezerwować rejs czy ekspedycje, ale również kupić bilet lotniczy, zarezerwować nocleg, czy popłynąć w daleki rejs po Morzach Świata.

Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 a 17.30.

Jedziemy.pl jak również pozostałe serwisy charakteryzuje się przejrzystą grafiką i łatwą nawigacją, dzięki czemu Internauta bez kłopotu znajduje interesujące go rejsy i może, nie wychodząc z domu, sfinalizować rezerwację.

Od samego początku istnienia cała grupa serwisów - Lecimy.pl, Spimy.pl, Plyniemy.pl i Jedziemy.pl jest nastawiona na zapewnienie najkorzystniejszych cen w powiązaniu z najwyższą starnannoscią o dobór odpowiednich firm współpracujących przy realizacji zamówień.

tanie bilety lotnicze tanie hotele i pensjonaty tanie bilety autokarowe rejsy wycieczkowe
Bilety autokarowe