Mapa wczasy Mapa Lastminute

Hotele w miastach

Infolinia
Kontakt:
Info@jedziemy.pl
godz. 8.30-17.30 pon.-pt.
rezerwacja@jedziemy.pl
Akceptujemy:
Płatności

Newsletter

By otrzymać informacje o najnowszych ofertach hoteli w Polsce i na świecie, wpisz swój email poniżej:

Nazwa: Orbis Transport

Tanie bilety autokarowe
Orbis Transport jest największym polskim przewoźnikiem w międzynarodowym, regularnym transporcie autokarowym do krajów europejskich. Sieć sprzedaży biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej działa w Polsce i zagranicą. W 2004 roku Orbis Transport, poprzez zakup spółek PKS w Gdańsku i Tarnobrzegu zapoczątkował działalność na rynku krajowych przewozów pasażerskich. Grupa zarządza również jednym parkingiem wielopoziomowym w Warszawie oraz parkingami hotelowymi w 4 miastach w Polsce.

WWW: http://www.orbis.pl
Nazwa: Europa Express

Tanie bilety autokarowe
Biuro Podróży Europa Express S.A. istnieje od 1989 roku. Jest jedną z najstarszych prywatnych firm oferującą licencjonowane przewozy Wielkiej Brytanii (Londyn i poza Londyn), Włoch, Francji i Hiszpanii luksusowymi autokarami marki BOVA MAGIQ.

WWW: http://www.europaexpress.com.pl
Nazwa: OLIVIA

Tanie bilety autokarowe
"OLIVIA" to 20 wykwalifikowanych pracowników, biuro główne i oddział oraz sześć regularnych międzynarodowych linii autobusowych: do Francji, Niemiec, na Litwę i Łotwę obsługiwanych przez nowoczesne, spełniające ekologiczną normę EURO-2, klimatyzowane autokary.

WWW: http://www.olivia.com.pl/
Nazwa: NORD

Tanie bilety autokarowe
Wykorzystywane przez Biuro Turystyki NORD pojazdy to nowoczesne autobusy znanych marek takich jak DAF, Eos, Skania, Mercedes, Neoplan, Setra. Wszystkie one są komfortowo wyposażone. Lotnicze fotele, pojemne bagażniki, toaleta, klimatyzacja, video i cafe bar to elementy mające niezaprzeczalny wpływ na przyjemny przebieg podróży. Autkary kursują na trasach do Francji, Belgii, Holandii, i Anglii.

WWW: http://www.nord.com.pl/
Bilety autokarowe